Actec spol. s.r.o. 

Home > Životní prostředí

 

Životní prostředí

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám nabízíme možnost jednoduše a bezplatně odevzdat své vysloužilé elektrozařízení nebo baterie.

Spotřebitel má v systému nakládání s elektrospotřebiči a bateriemi zásadní roli. On je tím, kdo se rozhoduje, co udělá se starým spotřebičem. Stará a nepotřebná elektrozařízení a baterie nepatří do kontejnerů na komunální odpad.

Spotřebitel je informován symbolem, viz obrázek níže, že příslušné elektrozařízení nebo baterie nepatří do komunálního odpadu. Jsou tak označena všechna nová elektrozařízení nebo baterie. Symbol může být uveden přímo na zařízení, na jeho obalu nebo v návodu k použití či v záručním listu.

Symbol označující elektrozařízení nebo baterie, která nepatří do komunálního odpadu:

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Jak se zbavit starého spotřebiče nebo baterií?

 

 

Dodávky a služby jsou realizovány s ohledem na životní prostředí. Společnost ACTEC spol. s r.o. a její dodavatelé jsou přesvědčeni, že ohleduplnost k přírodě je jedním ze základů současného a budoucího podnikání. Dodávané výrobky jsou energeticky úsporné, minimálně zatěžují životní prostředí, případně jsou recyklovatelné a systém k jejich recyklaci je funkční. Naši dodavatelé i naše společnost jsou držitelé platného certifikátu ISO14001 za plnění podmínek enviromentálního managementu.ISO_14001

 

ACTEC spol.s r.o. © 2020